Aktuality‎ > ‎

Aktuálně z Horažďovic

přidáno: 18. 6. 2018 14:24, autor: Jiří Kopárek   [ Aktualizováno 24. 6. 2018 13:36 uživatelem Jan Weber ]
Pátek 22.6

Den pátý. Po již tradičním běhu snídaně úklid a balení, pak návštěva místního zookoutku, kde se děti mohly pomazlit i s hospodářskými zvířaty, pak svačina, rozloučení a odjezd domů. Cesta poněkud hektická, to díky zpoždění vlaku a chaosu na cestách CD, ale vše jsme zvládli i díky ukázněnosti našich žáků a zdárně dorazili pozdě odpoledne do KV.
Čtvrtek 21.6.

Den čtvrtý. 
Ráno opět běh pro zdraví pro největší sportovce, po prima snídani zajímavý program.


Jedna skupina - práce s PC - modelování vodního toku a jeho aplikace v mapě, druhá skupina - praktika - vlastnosti vody s aplikací fyziky. 


Po bezva obědě poledni klid a odpoledne nácvik jízdy na raftech a příprava vlastních projektů na téma voda. 

Po večeři společná prezentace projektu o vodě a společný večer na závěr pobytu.


Středa 20.6.

Den třetí. 
Po každodenním běhu vedeném trenérem Jirkou (účast opět velmi solidní) a vydatné snídani jsme vyrazili na celodenní výlet do Sušice. Exkurze v čističce odpadních vod byla super poučná, pak 15 km procházka, oběd v přírodě, prohlídka města a sportovní vyžití ve sportovním areálu. 

 

Večer osobní volno, hry a pohoda. L+J

Úterý 19.6.

Den druhý. Ráno po snídani šampionů (chleba, pomazánkové máslo, kedlubny, ředkvičky) jsme vyrazili na poznávací exkurzi do zdejšího anglického parku mezi řekou Otavou a mlýnským náhonem. Cílem byl lov a sběr vodních živočichů a jejich určování. Odpoledne pak poznávací soutěže a práce s mikroskopem + určování planktonu. Po večeři pak návštěva aquaparku. Den byl dětmi vyhodnocen jako "super".

Dnes ráno jsme se byli protáhnout v parku Ostrov.


Pondělí 18.6.

Eko – pobyt Horažďovice.pptx


Comments