Aktuality‎ > ‎

Pohár Městské policie

přidáno: 9. 10. 2014 1:08, autor: Jiří Kopárek   [ aktualizováno 9. 10. 2014 1:32 ]
Dne 2.10.2014 jsme se zúčastnili závodu O pohár Městské policie. Jednalo se o běh na 6 km v Tunickém lese spojený
 s vědomostní částí.
    Přišli jsme docela brzy, takže tam nikdo nebyl, ale říkali jsme si to zvládneme! Potom začali přicházet atleti a sportovní školy. V tu chvíli to bylo hrozné, konkurence byla vysoká!! Start byl společný chaos!! Už po 500 metrech jsme začali mít problémy s jednou členkou týmu, ale podpora byla veliká, takže to zvládla!! Úkoly nebyly moc těžké. Kopce byly hrozné, celková cesta byla hrozná! Ale užili jsme si to na nejvíc, co to šlo!!
    Posledních 100 metrů jsme běželi sprintem, abychom měli dobrý čas!! Doběhli jsme tak 5. a náš čas byl 44:36!! Bylo to těsné, měli jsme limit 50 minut. Hned, jak jsme doběhli, povídali jsme si a mysleli, že se ani neumístíme, že budeme tak 7. Nakonec bylo vyhlášení!! Vyhlásili už skoro všechna místa a ani na jednom jsme nebyli my. V tu chvíli jsme už věděli, že budeme 1. , 2. nebo 3. Byli jsme tak nadšení, když první místo získal náš tým SLEZIN - ZŠ 1.máje..Byli jsme moc šťastný, nikdy se to nestalo, odcházeli jsme s pohárem, medailemi a cenami. Jsme na sebe pyšní!!