Aktuality‎ > ‎

Tradičně netradičně

přidáno: 7. 1. 2018 12:56, autor: Jan Weber   [ aktualizováno 7. 1. 2018 13:25 ]

Že škola nemusí být jen samá povinnost, se v tomto týdnu přesvědčila i třída 6. B, která se rozhodla spojit příjemné s užitečným. Společně s třídní učitelkou a paní asistentkou si naplánovali opravdu pestré odpoledne, večer a noc hodnou odvahy Robinsona.

Citujeme hlášky dobrodruhů:

·        Konečně skončila škola. Letím pro věci do šatny. Je to těžký. Mamka mi snad sbalila na týden! Ach jo, zapomněl jsem kartáček. No nic, snad mi to projde.

·        Koukám po třídě a fakt mi není jasný, jak v noci půjdu na záchod. Vždyť všude někdo leží!

·        Mňam, cukroví. Cože? Ty máš k večeři opravdu omáčku? Ať žijou čínský polívky! A párky. A… Budeme si dělat i chlebíčky!

·        Najít na jednom patře 10 dobře schovaných otázek je docela těžký. A navíc je zodpovědět! To nevadí, kluci taky našli jen pět odměn ze sedmi. To jsem měl hledat i v automatu?

·        Deset, dvacet,… Prchám! Plazím se. Hlavně potichu … a rychle! Před pikolou, za pikolou… Kdybych se Vás nelek, tak jsem Vás zapikal.

·        Děláme si večeři. Strašně chceme do tělocvičny! Tak honem. Cože? Čaj je povinnej?

·        Tak rychle jsem pracovní list ještě neudělal. Proč tak zdržuje? To snad dělá schválně!

·        Koza, kůň. Wauu. To vypadá na slušný stádo. Skákat do duchen je tak super. A můžeme i na kruhy? Opičí dráha? Se ztrapním.

·        Bezva. Chlebíčky, chips, hygiena, pelíšek. Film, pohádka, spím.

·        Budíček. Rozcvička? Vážně? Chci ještě spát!

·        Úklid. Snídaně. Zvoní. Ať si zvoní, jsem mrtvej!

·        Panebože! První hodinu máme matiku!!!!

Děkujeme všem rodičům, kteří dovezli, odvezli, vyzvedli, vrátili, napekli, obratem dodali chybějící nezbytnosti za to, že jsme si to mohli užít.

Tradičně netradičně


Comments