Aktuality‎ > ‎

Turistický kurz žáků II. A a V. tř. – CAMP RELAX Teplá 17. - 20. 6. 2014

přidáno: 15. 7. 2014 5:16, autor: Jiří Kollarov   [ aktualizováno 15. 7. 2014 5:39 ]

Napsal: Jakub Kůsa (II. A)

Moc se mi tady líbilo. Chodili jsme hodně na vycházky. První den jsme šli kolem Mrázova a Beranovky. Druhý den jsme dopoledne hráli hry v lese a odpoledne jsme šli do kláštera. Cestou nás chytla pořádná bouřka. Třetí den jsme jeli vlakem na celodenní výlet do Mariánských Lázní. Seděli jsme u zpívající fontány, lanovkou jsme vyjeli na miniatury a cestou na rozhlednu jsme viděli daňky v oboře. Čtvrtý den jsme hráli turnaj ve vybíjené, stopovačku a večer jsme měli diskotéku. Poslední den po snídani jsme měli vyhodnocení s předáváním diplomů. Dobře nám tady vařili, bydleli jsme v chatkách a mohli jsme se koupat v bazénu. Bylo to tady prima.

TEPLÁ 2014Comments