Kroužky 2018/19‎ > ‎

Kroužek vaření

Ve středu 19.10 jsme na přání naprosté většiny mladých kuchařů pekli žemlovku s jablky a tvarohem.Byla tak výborná,že její vůně přilákala do kuchyňky pana učitele Wolfa. Ochutnal a pak už jen chválil a chválil .............:-) YR   

Dnes jsme dělali nenáročné ale velmi dobré langoše.Sešlo se nás velmi málo,ale síly jsme vydali za všechny.Chutnalo nám to velmi moc , příště bude určitě zase nějaká dobrota.Najedli jsme se tak,že se nám ani nechtělo uklízet.Domů jsme si přinesli velkou výslužku a i tam to všem moc chutnalo.Byli rádi,že jsme se něco dobrého naučili.  
autor : Filip Makovec


V prvním říjnovém týdnu jsme si připravili něco ze zdravé a přitom skvělé kuchyně - Italské gnocchi s kuřecím masem a brokolicovou omáčkou.Na další fotografii vám představujeme členy našeho spolku kuchařů.Oproti loňskému roku jsou v početní převaze holky a to je velmi příjemná změna.                                                                                  autor . YR                                             Dne 21.9 se uskutečnila první schůzka našeho týmu. Pro tak výjimečný den jsme se rozhodli upéct sladkou pochoutku,a to jablečný závin s vanilkovou zmrzlinou a šlehačkou.
Nestranní porotci , p.učitel Wolf a p.učitel Kollarov , ohodnotili naši práci známkou jedna :-)   
autor článku : I.Růžičková


Comments